Zuzia + Kamil | Ślub w stylu rustykalnym

Ten ślub jest dla mnie wyjątkowy. Tak wiem, nie jest to zbyt wyszukane zdanie na rozpoczęcie nowego wpisu ;) Ale faktycznie nie był to dla mnie zwykły ślub. Tak się przypadkowo złożyło, że Zuzię i Kamila znam jeszcze z czasów 1 klasy liceum! Z Zuzią chodziłyśmy przez 3 lata do jednej klasy, nawet w pierwszej klasie byłyśmy razem w pokoju na wycieczce integracyjnej (mam z niej nawet kilka kompromitujących wspólnych zdjęć, ale oszczędzę ich oglądania nam wszystkim ;) Zaraz pewnie pomyślicie - aaaaa, czyli ślub znajomych, to się nie liczy ;)
Nic w tym stylu, ponieważ to, że spotkaliśmy się na ich (swoją drogą przepięknym) ślubie to dzieło jakiegoś zrządzenia losu i totalnego przypadku. Po ukończeniu liceum, każdy poszedł w swoją stronę i kontakt się zupełnie urwał. Aż do pewnego zimowego wieczoru w 2017 roku, kiedy przez naszego firmowego facebooka odezwał się Kamil z zapytaniem o ofertę! Kamila od razu skojarzyłam ponieważ on też chodził do naszego liceum (i niewiele się zmienił ;) ale do innej klasy. Chwilkę popisaliśmy, o tym, że chodziliśmy razem do szkoły i umówiliśmy się na spotkanie. Kiedy w końcu udało się nam zobaczyć na żywo, Zuzia i Kamil przyznali się, że na samym początku w ogóle nie wiedzieli, że ja to ja ;) i przestudiowali swoje facebooki w poszukiwaniu potencjalnego fotografa wśród znajomych ;)
Muszę przyznać, że staram się być facebookowym ninja i bardzo mało wrzucam na swojego wall'a ;) także w sumie się nie dziwię.
Tak czy siak jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam być częścią tego pięknego dnia, w którym dwójka świetnych ludzi, w otoczeniu najbliższych im ludzi przysięgała sobie miłość na zawsze.

Szkolne miłości są super <3
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Please reload

2012-2018 Copyrights © Storyboard Studio. All rights reserved.​
Dla lepszego funkcjonowania, strona używa plików cookies.